Tööpakkumise number #814865

Müügikonsultant

3
Buywell OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Klientide rõõmsameelne teenindamine müügisaalis

  • Aktiivne müük (mobiilitarvikud ja aksessuaarid)

  • Kauba väljapanek

  • Müügikoha korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Valdad vabalt eesti keelt ja vene keelt
  • Leiad kiiresti ühise keele iga inimesega;
  • Sulle meeldib suhelda inimestega
  • Oled rõõmsameelne ning positiivse ellusuhtumisega
  • Pakatad energiast
  • Oled tulemustele orienteeritud
  • Sulle meeldib tööd teha, mitte tööl olla.
  • Valmisolek panustama koostöösse täiskoormusel ja pikemaajaliselt

Kui sul puudub müügitöökogemus, siis me hoolitseme selle eest. et tagada Sulle maksimaalne müügikoolitus.

Pakume üle keskmise häid teenimisvõimalusi, kui oled suuteline tegema tööd täie naudinguga.

Töötasu koosneb:

Põhitasu + Tulemustasu + Boonused.

Keskmiselt teenindajad teenivad meil 1000-1400EUR.

Lisaks firmasisesed rahalised kui ka auhinnalised võistlusmängud.

Töö on graafiku alusel, mis tähendab seda, et see on väga paindlik ning me arvestame töötaja soovidega.

Mis on YOLO ja SkyMobile?

  • Rahvusvaheline ettevõte 13 aastat turul.
  • Kauplused Eestis (Tallinn, Tartu) ja Lätis.
  • 2 korda - Parim Teeninduskoht 3. koha tiitel.
  • 2 korda - Äripäeva Gasell - kõige kiiremini kasvav ettevõte Top edetabelis.

Ettevõte tegeleb nutiseadmete tarvikute ja aksessuaaride müügiga ja nutiseadmete remondiga.

Tööpakkumise number
#814865

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1000 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
21. september 2022

Buywell OÜ

Buywell OÜ on eesti kapitalil põhinev kiiresti laienev ettevõte, mis tegeleb mobiiltelefonide tarvikute müügiga.
Meie Sky Mobile kauplused asuvad hetkel Kristiine, Stroomi, Rocca al Mare, Nautica, Mustika, Magistrali ja Järve keskustes.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kõige laiemat mobiilidetarvikute valikut ning pakkuda kvaliteetset parandusteenust.
Samuti meie motoks on hea teeninduse pakkumine.

Kui sa leiad, et need eesmärgid on sulle lähedased ning soovid olla uus sõbraliku meeskonna liige, siis me ootame sind liituma :)

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 8
4 p. tagasi
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA TALLINNAS JAHONTS EST OÜ
1100 - 1400 €/kuus
8
4 p. tagasi
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA TALLINNAS JAHONTS EST OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 3
nädal tagasi
KLIENDITEENINDAJA (KRISTIINE) Omniva
3
KLIENDITEENINDAJA (KRISTIINE) Omniva • Tallinn
Tallinn
VIP 5
TULE KLIENDITEENINDAJAKS ÜLEMISTE KESKUSE INSTRU KAUPLUSESSE Instrumentarium Optika OÜ
5
TULE KLIENDITEENINDAJAKS ÜLEMISTE KESKUSE INSTRU KAUPLUSESSE Instrumentarium Optika OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
4 p. tagasi
ÜLEMISTE MATKASPORT MÜÜGIKONSULTANT Matkasport OÜ
950 - 1700 €/kuus
2
4 p. tagasi
ÜLEMISTE MATKASPORT MÜÜGIKONSULTANT Matkasport OÜ • Tallinn
Tallinn
KRISTIINE O'LEARYS KUTSUB TIIMI VAHETUSEVANEMAT! APL Restoranid OÜ
Alates 7 €/tunnis
KRISTIINE O'LEARYS KUTSUB TIIMI VAHETUSEVANEMAT! APL Restoranid OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki