Müügikonsultant
Tööpakkumise number #814958
Osaline kaugtöö võimalus

9
Bisnode Estonia AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Müügikonsultandina on Sinu tööks suhtlemine ettevõtte olemasolevate ja uute klientidega. Müügitöö toimub telefoni teel ja Sinu vestluspartneriteks on Eesti tublimad ettevõtjad. Sul on võimalus anda oma panus eduka rahvusvahelise ettevõtte arengusse.

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil, vene keele oskus on boonuseks

  • eelnev töökogemust telefonimüügis

  • tugev tahe teha müügitööd ja saavutada kõrgeid eesmärke

  • positiivne ellusuhtumine, sihikindlus ja hea suhtlemisoskus uute müükide teostamiseks

  • konkurentsivõimelist palka – põhipalk + motiveeriv tulemustasu
  • võimalust omandada uusi teadmisi majandusest ning areneda B2B müügis
  • motivatsioonipaketti
  • kohta toredas, väikeses müügitiimis, kus iga liikme arvamus loeb
  • mugavaid töötingimusi tänapäevases kontoris Tallinna kesklinnas

Kui antud tööpakkumine Sind kõnetas, siis kandideeri läbi CV Keskuse portaali. Lisainformatsiooni annab CV Keskuse värbamiskonsultant Gerli Uuspõld telefonil 521 6405.

Tööpakkumise number
#814958

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
21. september 2022
Müügikonsultant Müügikonsultant

Why We Work at Dun & Bradstreet
We are at a transformational moment in our company journey - and we’re so excited about it. Each day, we are finding new ways to strengthen our award-winning culture, and to accelerate creativity, innovation and growth. Our purpose is to help customers improve business performance with Dun & Bradstreet’s Data Cloud and Live Business Identity, and we’re wildly passionate and committed to this purpose. So, if you’re looking to make an immediate impact at a company that welcomes bold and diverse thinking, come join us! Check more: https://www.dnb.com/et-ee

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
Täielik (100%) kaugtöö võimalus NÄITA ENNAST MEILE! TV3 GRUPP OTSIB MÜÜGITÄHTE! Tv Play Baltics
1500 - 5000 €/kuus
6 p. tagasi
NÄITA ENNAST MEILE! TV3 GRUPP OTSIB MÜÜGITÄHTE! Tv Play Baltics • Tallinn
Täielik (100%) kaugtöö võimalus
Tallinn
VIP 1
6 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus MÜÜGIJUHT ULTIMATEBEAUTY OÜ
1
6 p. tagasi
MÜÜGIJUHT ULTIMATEBEAUTY OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
nädal tagasi
MÜÜGIKONSULTANT DECUS INTERNATIONAL OÜ
1
MÜÜGIKONSULTANT DECUS INTERNATIONAL OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2 UUS
2 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus KLIENDITOE SPETSIALIST Rendin OÜ
1600 - 1850 €/kuus
2 UUS
2 p. tagasi
KLIENDITOE SPETSIALIST Rendin OÜ • Tallinn
Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus MÜÜGIESINDAJA Manpower OÜ
MÜÜGIESINDAJA Manpower OÜ • Tallinn