Müügikonsultant
Tööpakkumise number #825760
Osaline kaugtöö võimalus

Äripäev AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

IT Koolitus ootab oma meeskonnaga liituma initsiatiivikat MÜÜGIKONSULTANTI, kelle peamiseks ülesandeks on IT valdkonna koolituste müük. Töö sobib Sulle, kui naudid aktiivset suhtlust klientidega ja lahenduste leidmist kliendi koolitussoovidele.

Sinu peamised tööülesanded on:

  • avalike koolituste aktiivne müümine telefoni teel;
  • kliendi vajadustele vastavate koolituste pakkumine;
  • läbirääkimiste pidamine koolituste müügiks koolitusjuhiga;
  • müügiga seotud dokumentide (nt pakkumised, arved jms) haldamine.

Ootused kandidaadile

Otsime kolleegi, kes on hea suhtlemisoskusega, kohusetundlik ning omab müügikogemust.

See ametikoht sobib Sulle, kui:

  • Sulle meeldib suhelda;
  • Sul on soov õppida ja pidevalt areneda koos IT maailmaga;
  • omad varasemat kogemust müügivaldkonnas ja oled valmis uuteks väljakutseteks;
  • oled tehniliselt taiplik ja uudishimulik uute lahenduste leidmisel.

Ettevõte pakub

IT Koolitus pakub Sulle:

  • huvitavat tööd kiirelt arenevas valdkonnas;
  • võimalust järjepidevalt oma oskusi arendada ja motiveerivat tasu teenida;
  • kogemustega, sõbralikku ja toetavat juhti ning tiimi;
  • ägedaid meeskonnaüritusi;
  • mitmekülgseid arenemis- ja õppimisvõimalusi;
  • hubast ja nutikat kontorit Tallinna kesklinnas koos parkimisvõimalusega;
  • paindlikku tööaega ja kaugtöövõimalusi;
  • lisaks võimalust kasutada sportimistoetust läbi Stebby ja lisa talvepuhkust.

Tööpakkumise number
#825760

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022
Müügikonsultant Müügikonsultant

Äripäev AS

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp. Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Usume sõnavabadusse. Esindame vaba ja kartmatut ajakirjandust. Austame üksikisiku- ja ettevõtlusvabadust.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus KLIENDIKONSULTANT TNT EXPRESS WORLDWIDE EESTI AS
KLIENDIKONSULTANT TNT EXPRESS WORLDWIDE EESTI AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
MÜÜGIESINDAJA Äripäev AS
Alates 1000 €/kuus
MÜÜGIESINDAJA Äripäev AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus MÜÜGIESINDAJAT-NÕUSTAJAT Puratos Estonia OÜ
1
MÜÜGIESINDAJAT-NÕUSTAJAT Puratos Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
ÄRIPÄEVA MÜÜGIKONSULTANT Äripäev AS
ÄRIPÄEVA MÜÜGIKONSULTANT Äripäev AS • Tallinn
Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus KLIENDIHALDUR/SISEKUJUNDAJA WOODHAMMER OÜ
KLIENDIHALDUR/SISEKUJUNDAJA WOODHAMMER OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki