Müügikonsultant

ÄRIPÄEV AS

Tööpakkumise number

625071

Äripäev AS Müügikonsultant

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi müügikonsultanti, kelle tööks on Eesti edukaimate ajakirjade müük telefoni teel.

Nõudmised kandidaadile

Oled see, keda ootame, kui:

  • Sul on hea veenmisoskus;
  • aktiivne müügitöö pakub Sulle positiivset elamust;
  • oled harjunud püstitama endale eesmärke
  • Sind iseloomustavad enesekindlus ja julge pealehakkamine
  • oled aktiivne ja sõbralik suhtleja

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Tööpäevad moodsas kesklinna kontoris E-R neli tundi pikad, seega jääb Sul aega tegeleda oma ettevõtlusega, käia koolis või pühenduda perele.
  • Esimesed tööpäevad algavad põhjaliku väljaõppe ja parimate praktikate jagamisega, mida saad enda töös kasutada ning mis saavad olema toeks Sinu müüginumbrite kasvatamisel.
  • Võimalus osaleda Äripäeva konverentsidel, et enda teadmisi pidevalt täiendada ning hoida silmaringi avarana.
  • Pakume Sulle soodsaid sportimisvõimalusi üle Eesti, et pea püsiks selge ja meeled värsked.
  • Puhkame 35 päeva aastas, et koguda energiat ja keskenduda iseendale.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019
Soovin kandideerida

ÄRIPÄEV AS

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp.
Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Avan ettevõtte profiili