Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732262

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Täisklaasist erilahendustega tegelev ettevõte Andrese Klaasistuudio OÜ otsib oma töökasse meeskonda müügikonsultanti, kellelt ootame allolevat.

  • Klientide professionaalne konsulteerimine ettevõtte toodangu ja pakutavate teenuste osas.
  • Kliendiandmete ja müügitellimuste haldamine ning nende vormistamine andmebaasis.
  • Müügipakkumuste koostamine ja nende saatmine klientidele.
  • Müügisaali korrashoid ja inventuuride teostamine.
  • Töötamine vahetustes (2 tööl, 2 vaba: 10:00-20:00).

Ootused kandidaadile

  • Hea eesti- ja venekeele oskus.

  • Hea suhtlemisoskus.

  • Hea meeskonnatöö oskus.

  • Täpsus, loogilisus, süsteemsus, korrektsus ja analüüsivõime.

  • Kasuks tuleb tehniline taiplikkus.

  • Kaasaegset töökeskkonda koos vajalike töövahendite ja väljaõppega.

  • Aktiivset, nooruslikku ja tegusat kollektiivi.

  • Häid ja stabiilseid töötingimusi.

  • Professionaalseid väljakutseid ja arenemisvõimalust.

  • Pikaajalist töösuhet.

Tööpakkumise number
#732262