Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327823

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindus(klientide konsulteerimine,nõustamine,klientide vajaduste väljaselgitamine,kvaliteetse klienditeeninduse tagamine jms), hinnapakkumiste
koostamine, tellimuste vormistamine ja edastamine, kauba tellimine, asjaajamise korraldamine, kirjavahetuse korraldamine,
telefonidele vastamine ja kõnede suunamine.

Ootused kandidaadile

Keeleoskus: eesti, vene
Nõutav töökogemus erialal: soovitatav
Arvuti kasutamise oskus: keskmisel tasemel
Kasuks tuleb: korrektsus, hea pingetaluvus, kliendikesksus, oskus iseseisvalt töötada, tahe õppida ja areneda.

Omalt poolt pakume meeldivat töökeskkonda, toredaid kolleege, head töötasu, pikaajalist töösuhet

Tööpakkumise number
#327823

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Uksed + salong pakub eri liiki (siseuksed, välisuksed, garaaziuksed, liuguksed, tuletõkkeuksed, saunauksed, trepikojauksed) uksi. Soovime pakkuda kliendile meeldivat, personaalse lähenemisega, teenindust ja soovi korral täisteenust (mõõtmine, paigaldus, transport, hooldus).

Vaata rohkem