Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827085
Osaline kaugtöö võimalus

Müügikonsultant Tallinna Kesklinna kontoris

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

  • Toodete ja teenuste müük telefoni teel

  • Tellimuste vormistamine

  • Viisaka teeninduskogemuse pakkumine kliendile

Ootused kandidaadile

  • Korrektne eesti keele valdamine, vene keele oskus tuleb kasuks

  • Hea suhtlemisoskus ja julgus

  • Tulemustele orienteeritus

  • Soov teha müügitööd

  • Töö sobib igas vanuses inimestele

  • Võimalust teenida korralikku töötasu (keskmine tunnitasu 4-10 eur)

  • Paindlik ja mugav töögraafik

  • Väljaõpet ja müügikoolitusi töö käigus

  • Tublidele tegijatele võimaldame tööd kodukontoris (kaugtööd võimaldatakse kontori piirkonna töötajatele st Tallinna kontori korral Tallinnas või Harjumaal)

  • Sõbralikku kollektiivi ja häid töötingimusi

Lisainfo

Töökoha aadress Pärnu mnt 20a, Tallinn

Tööpakkumise number
#827085

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem