Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant rattakauplusesse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590650

Tööpakkumise number

590650

Firma nimi peidetud Müügikonsultant rattakauplusesse

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime Tallinnas asuvasse ProShop Ratta- ja Spordikauplusesse juurde tegusat ja säravat müügimeest.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA kui ...
- Sul on kirg rattasõidu vastu ja eriti hea, kui tunned rattakomponente (sh ketid, kassetid)
- Sa pead lugu liikuvast eluviisist ja soovid üha rohkem inimesi rattasõiduga nakatada
- Sa oled pühendunud, töökas, korrektne ja meeskonnatööle orienteeritud
- Sa oled abivalmis, positiivse ellusuhtumisega ja avatud suhtleja
- Sul on väga hea eesti keele oskus ja valdad inglise ning vene keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME ...
- mitmekülgset tööd ja arenguvõimalusi
- paindlikku tööaega (vastavalt graafikule) ja garanteeritud vabu päevi riigipühade ajal
- firmasiseseid soodustusi ja tuge rattasõidu harrastamiseks
- kokkuhoidvat ja toetavat meeskonda, seotust Pro Jalgratturite Klubiga (www.proklubi.ee)
- tulemustest sõltuvat töötasu, mis jääb täistööajal vahemikku 1100 - 1900 (bruto)

Töö asukoht: Tallinn Pärnu mnt 139e/1 (ca 220m2 müügi- ja teeninduspinda)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. mai 2019
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 1100 kuni 1900 EUR kuus

Pro Shop OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis avas 2009. aastal ratta- ja spordivarustust pakkuva e-poe (www.proshop.ee). 2016. aastal avasime Tallinnas aadressil Pärnu mnt 139e/1 oma esinduskaupluse, kus asub ka rattatöökoda.

Meie kaupluses on Eesti suurim Shimano komponentide laoseis. Oleme mitmete kvaliteetkaubamärkide maaletoojad ja edasimüüjad, sh Rudy Project, Nalini, absoluteBLACK, TORQ, Wilier, Stevens, Shimano, Continental, Pro, Elite jt.

Pro Shop OÜ toob maale NALINI rattariideid, Rudy Project kiivreid ja prille, TORQ ilma kunstlike lisaaineteta sporditoitusid, absoluteBLACK hammasrattaid ja Stevens ning Wilier jalgrattaid.