2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant Raplas

CVKeskus.ee klient
Müügimeistrite AS on telefoniturunduse tuntuim tegija juba aastast 1996, kes pakub tööd enamikes Eesti suurimates linnades, asudes reeglina hästi ligipääsetavates kohtades linnade keskpunktides. Töö tegemise võimalust pakume ka kaugtöövormis. Eesti ettevõttes töötab pea 200 töötajat ja samapalju meie tütarettevõttes Läti Vabariigis. Telefoniturundust ehk telemarketingi kasutavad paljude erinevate valdkondade tipptegijad nii teenuste ja toodete müümisel kui ka küsitluste ja uuringute läbiviimisel.

Töö kirjeldus

 

  • Toodete ja teenuste aktiivne ja tulemuslik müük telefoni teel.

 

 

Ootused kandidaadile

  • Sobival kandidaadil on suurepärane eneseväljendus-ja suhtlemisoskus, võime luua kliendiga hea kontakt, et muuta iga kõne nauditavaks ja tulemuslikuks. Oluline on väga hea eesti keele oskus, enesedistsipliin ja ajaplaneerimise oskus ning soov teha müügitööd.

Ettevõte pakub

  • Pakume Sulle võimalust arendada oma müügioskusi ja saada väärtuslikke kogemusi, meil on mugava asukoha ja tööajaga kesklinna kontor Raplas, täistööaeg: 9.00-16.30. Pakume tulemustasu, millel puudub lagi; toetavat meeskonda; koolitusi ja kaugtöö võimalust. Sind ootab päikseline kontor, sõbralikud töökaaslased, tasuta tee, kohv, vesi ja puuviljad.

NB! Kaugtöö puhul toimub projektiga tutvumine ja õppeperiood Rapla müügikontoris kohapeal. Ootame Sinult valmisolekut ja võimalust käia sel perioodil kontoris 5 päeva järjest, 7h päevas E-R.

 

 

Lisainfo

Töökoha aadress Tallinna mnt. 15a, Rapla