Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622609

Müügikonsultant / Продавец-консультант

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne müük müügisaalis
- Sisekujundus ja mööblialased konsultatsioonid
- Mööbli ja sisustustoodete müük
- Kliendipakkumiste koostamine
- Projektimüük

- активная продажа из зала и со склада - --- -консультации по дизайну и стилю мебели.
- выбор и компоновка тканей на мягкую мебель.
- подбор и сочетание всех групп мебели.
- составление ценового предложения.
- работа со складом.
Класс мебели средний и выше.

Nõudmised kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus
- Loovus
- Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- Eelnev mööbli müügi või sisekujundusalane töökogemus

- Кандидат должен быть очень общительным,
- коммуникабельным,с хорошей памятью,азартным продавцом.
- Владение эстонским и русским языками.

Ettevõte pakub

- Mugavat töögraafikut
- Konkurentsivōimelist palka
- Firma poolset väljaõpet ja koolitust

- Удобный график .
- Достойная зарплата.
- Обучение предоставляется.

Tööpakkumise number
#622609

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Kauplus Kodusus müüb mööblit alates 2000.a.
Meie kaupluses on müügil laias sortimendis võõrastetoa-, söögitoa-, esiku- ja magamistoa mööblit.
kogu meie poolt pakutav mööbel on ökoloogiliselt puhas, allergeenide- ja toksiididevaba.
Seda kinnitavad kvaliteedi ja ökoloogilise ohutuse sertifikaadid.

Магазин Kodusus продает мебель с 2000 года.
В нашем магазине в широком ассортименте мягкая мебель, мебель для гостиной, столовой, мебель для прихожей и спальной комнаты.
Вся мебель, которую мы предлагаем, нетоксична, гипоаллергенна и экологически чиста. Это подтверждают сертификаты качества и экологической безопасности.

Vaata rohkem