Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 425675

Tööpakkumise number

425675

Töö kirjeldus

Ostuelamuse pakkumine;
Töökeskkonna esindusliku välimuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Nõudlik enda vastu ja soovid igast päevast midagi õppida;
Oled lahtise peaga ja suhtled mitmes keeles;
Sind ümbritseb süsteemsus ja kord;
Oskad leida ka teisi müügiargumente peale soodsa hinna.

Ettevõte pakub

Põnev maailm kuulsate moemajade disaini keskel;
Pikki tööpäevi kombineerituna rohkete vabade päevadega;
Väärilist väljakutset ka kogenud müügiinimesele;
Uusi teadmisi põnevas valdkonnas;
Tööd Pärnu parimatel kaubanduspindadel;
Sobiva töökoormuse ja -graafiku lepime kokku;
Isikliku müügitulemuse väärtustamine;
Tõeliselt säravad kaaslased.

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d läbi CV-Keskuse või e-postiga aadressile cv(at)goldtime.ee.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
7. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
30. mai 2016

Goldtime on 10 aastat tegutsenud Eesti suurim juveelikaupluste kett.
Meie Pärnu kauplused asuvad Kaubamajakas, Pärnu Keskus ja Port Artur 2
Pakume väärismetallist ehteid ning vabariigi parimat käekella valikut.