Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419308

Tööpakkumise number

419308

Töö kirjeldus

Esmaklassilise teeninduse pakkumine;
Ostjate abistamine valiku tegemisel;
Töökeskkonna korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Sa oled oma tegemistes entusiastlik ja leidlik;
Keskpärasus, ka teeninduses, pole Sinu jaoks piisav;
Hindad, nagu meiegi, kohusetunnet ja täpsust.
Suhtled lisaks eesti keelele ka inglise- ja vene keeles;
Mõistad töökoha korra ja puhtuse vajalikkust;
Oled team-player, kes mõistab, et koos suudetakse alati enamat kui üksi;
Oskad hinnata luksuskaupade müügis peituvat privileegi.

Põnev ja eksklusiivne kogemus maailma juhtivate kaubamärkide uusimate kollektsioonide keskel;
Aktiivseid tööpäevi täis suhtlemist kuni 10 h järjest;
Väärilist väljakutset ka kogenud müügiinimesele;
Tööalane väljaõpe;
Kaasaegne töökeskkond heas kaubanduskeskuses;
Täiskoormusega, graafiku alusel toimuv töö;
Põhipalk + tulemustasu;
Säravad ja nooruslikud kolleegid;

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d läbi CV-Keskuse või e-postiga aadressile cv(at)goldtime.ee.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2016
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2016

Goldtime on Eesti suurim juveelikaupluste kett. Meie kauplused asuvad Tallinna, Tartu, Pärnu, Narva, Viljandi, Jõhvi, Kohtla-Järve, Kuressaare ja Viimsi kaubanduskeskustes. Pakume laias valikus kuld-, hõbe- ja moeehteid ning kvaliteetseid ja trendikaid käekelli.

Uut säravat töökaaslast otsib Pärnu Goldtime Port Artur 2.