Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338734

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Liitu Meie suurepärase meeskonnaga kui:
-oled oma olemuselt kirglik suhtleja, rõõmsameelne ning naudid müügitööd;
-leiad alati, mida õppida erinevatest teenindussituatsioonidest;
-oskad müügiprotsessi edukalt lõpuni viia;
-oled uudishimulik ning soovid teada saada viimast kui pisiasja meie toodetest.

Sinu tööülesannet hulka kuuluvad lisaks: kaubavastuvõtt, -kontroll ja -markeerimine;
Samuti vastutad sa kauba väljapaneku eest vastavalt standarditele, vormistad kassadokumendid ning osaled inventuuridel.

Ootused kandidaadile

-väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlemistasemel;
-positiivne ja entusiastlik olek ja valmidus aktiivseks kliendisuhtluseks;
-oskus luua kaupluses positiivne ja kliendisõbralik atmosfäär;
-suunatus meeskonnatööle;
-ausus.

Kasuks tuleb
-eelnev töökogemus iluvaldkonnas;
-kosmeetiku ja/või jumestus alane koolitus.
-soome keele oskus

Ettevõte pakub

-erialast koolitust;
-häid töötingimusi ja meeldivat kollektiivi;
-tööd graafiku alusel;
-töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#338734

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2014

The Body Shop on rahvusvaheline kosmeetikabränd. The Body Shop´i tootevalikus on üle 600 kosmeetikatoote nii naistele kui meestele ja lisaks 400 erinevat muud toodet. Eestis avati esimene The Body Shop kauplus 2003.a. novembris Tallinnas Kristiine Keskuses.Nüüdseks on Eestis 6 The Body Shop kauplust. Maaletoomise ja jaekaubanduse eest vastutab ettevõte Bodybalt OÜ. Meie ettevõtte südameks on väärtused. Oleme pühendunud planeedi säästmisele, inimõiguste kaitsmisele, enesehinnangu tõstmisele, Ausa Kaubanduse toetamisele ning loomade väärkohtlemise vältimisele ja selle vastu võitlemisele. See pole pelgalt kirjas paberil, see on meil veres.

Vaata rohkem