Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736445

Müügikonsultant Pärnu Kaubamajaka kaupluses

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime müügikonsultanti Pärnu Kaubamajakas asuvasse kauplusesse

Ootused kandidaadile

    Ootame Sind oma meeskonda kui:

  • Sa oled õppimishimuline,
  • Sulle tundub põnev kõik, mis toimub tehnika ja koduelektroonika valdkonnas,
  • Sa oled hingelt tõeline Expert,
  • Sul on oskus ja soov suhelda klientidega,
  • Sa tead, mida tähendab hea klienditeenindus,
  • Sinu talent on just see, mida me otsime.
  • Sulle meeldib kaupluses toimuv melu ja positiivne müügikõdi

Me hindame pikaajalisi töösuhteid, tugev tiim on meie jaoks oluline.

Meil saad sa igakuiselt väärika põhipalga ja märkimisväärsed boonused hea müügitöö eest.
Pakume põhjalikku väljaõpet ja eneseteostus võimalusi, kasulikke koolitusi ja graafikuga tööd.

Kui see kõik tundus sulle põnev, siis kandideeri kohe!

Tööpakkumise number
#736445

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2021

CVKeskus.ee klient

Kokku on Experdil Eestis seitse kauplust:
Tallinnas Järve keskuses,
Tartus Eedeni keskuses,
Pärnus Kaubamajakas,
Rakveres Põhjakeskuses,
Viljandis Uku keskuses,
Raplas Rappeli keskuses.

Ühtekokku peaaegu 4000 ruutmeetrit kaubanduspinda, kus töötab 75 kodutehnika eksperti.

Expert International on Euroopa suurim koduelektroonika kaupade kett. Šveitsis 1967. aastal loodud ettevõte on tänaseks esindatud 20 Euroopa riigis ja lisaks ka Lõuna-Aafrika Vabariigis.

Vaata rohkem