Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #535919

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Balti Autoosad AS otsib Narva esindusse uut liiget meeskonda /// Филиал Balti Autoosad AS в Нарве ищет в свою команду нового сотрудника.

Töö kirjeldus: / Описание работы:
- Kaupade vastuvõtt ja ladustamine / Приём и размещение товара на складе
- Klientide tellimuste komplekteerimine / Комплектирование заказов
- Arvete vormistamine / Оформление счетов
- Kaupade väljastamine klientidele / Выдача заказов клиентам
- Lao inventuuri teostamine / Участие в проведении инвентаризаций
- Vajadusel klienditugi / Помощь клиентам в подборе/поиске запчастей

Ootused kandidaadile

- Eelnev kogemus autovaruosade valdkonnas / Опыт работы в сфере продаж автомобильных запчастей
- Kohusetundlikku töösse suhtumist / Добросовестное отношение к работе
- Täpsust ja korrektsust / Точность и корректность в работе
- Soovi omandada uusi oskusi / Желание получать новые навыки
- Töökus / Усердие
- Õppimisvõime / Обучаемость
- Pingetaluvus / Стрессоустойчивость

- Mitmekesist ja pingelist tööd / Разностороннюю и увлекательную работу
- Häid töötingimusi / Хорошие условия труда
- Kindlat töökohta arenevas ettevõttes / Надёжное рабочее место в постоянно развивающейся фирме
- Väljaõpet kohapeal / Обучение на месте
- Püsivat pikaajalist töösuhet / Долговременные трудовые отношения

Tööpakkumise number
#535919

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
18. mai 2018

Balti Autoosad AS on Baltimaade suurimaid autovaruosade maaletoojaid ja hulgimüüjaid. Meie emafirma Koivunen OY on Soomes tegutsenud aastast 1927.
Balti Autoosad AS on loodud 1992. aastal, aktiivset tegutsemist Eesti varuosaturul alustasime 1995.aastal.

Vaata rohkem