2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIKONSULTANT - naistepesu kauplus CHANGE Lingerie

L'Dolcevita OÜ
779 - 1450 €/kuus Bruto
CHANGE Lingerie Eesti kaupluste operaatoriks on 100% Eesti kapitalile kuuluv ja üle kümne aasta jaekaubandusturul tegutsev L’Dolcevita OÜ, millele kuulub ka OKAÏDI lasteriiete kauplused Eestis ja Lätis. Meie missiooniks on luua klientidele parimaid ostuelamusi, pakkudes kauplustes suurepärast klienditeenindust, laia valikut kvaliteetseid bränditooteid ning kaunist ostukeskkonda. Meie tegemisi saab vaadata ka www.facebook.com/ChangeEesti.

Töö kirjeldus

Kui Sinu kirg on suhtlemine ja Sa naudid töötamist üdini naiselikus töökeskkonnas, siis kutsume Sind liituma Tartu CHANGE Lingerie müügitiimiga!

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled valmis pakkuma ootusi ületavat klienditeenindust ning ei pelga suhelda ka võõrkeeltes. Eelnev müügitöökogemus ei ole vajalik, kuid tuleb kindlasti kasuks.

Ettevõte pakub

Meie juures ootab Sind toetav juhtkond ning sõbralikud kolleegid. Tagame põhjaliku väljaõppe*, igakülgse mentorluse ning läbipaistva palgasüsteemi** .

*CHANGE Lingerie müügikonsultandi 5-päevane väljaõpe sisaldab põhjalikku müügi-, teenindus- toote-, kassa- ja rinnahoidja sobitamise koolitust.
** CHANGE Lingerie müügikonsultantide töötasu koosneb põhitasust ja tulemustasust. Esimese astme nooremmüügikonsultandil on võimalik liikuda teisele ning kolmandale vanemmüügikonsultandi astmele.


Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised: