MÜÜGIKONSULTANT - naistepesu kauplus CHANGE Lingerie VIP1

L'DOLCEVITA OÜ

Tööpakkumise number

629150

L'Dolcevita OÜ MÜÜGIKONSULTANT - naistepesu kauplus CHANGE Lingerie

Töö kirjeldus

Kui Sinu kirg on suhtlemine ja Sa naudid töötamist üdini naiselikus töökeskkonnas, siis kutsume Sind liituma Tartu CHANGE Lingerie müügitiimiga!


Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et oled valmis pakkuma ootusi ületavat klienditeenindust ning ei pelga suhelda ka võõrkeeltes. Eelnev müügitöökogemus ei ole vajalik, kuid tuleb kindlasti kasuks.


Ettevõte pakub

Meie juures ootab Sind toetav juhtkond ning sõbralikud kolleegid. Tagame põhjaliku väljaõppe*, igakülgse mentorluse ning läbipaistva palgasüsteemi** .

*CHANGE Lingerie müügikonsultandi 5-päevane väljaõpe sisaldab põhjalikku müügi-, teenindus- toote-, kassa- ja rinnahoidja sobitamise koolitust.
** CHANGE Lingerie müügikonsultantide töötasu koosneb põhitasust ja tulemustasust. Esimese astme nooremmüügikonsultandil on võimalik liikuda teisele ning kolmandale vanemmüügikonsultandi astmele.

Lisainfot küsi soovi korral CHANGE Lingerie Eesti kauplusteketi juhilt Else Kiviojalt telefonil 53013505.Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
25. november 2019
Brutopalk:
820.00 - 1330.00 €/kuus
Soovin kandideerida

MÜÜGIKONSULTANT - naistepesu kauplus CHANGE Lingerie


L'DOLCEVITA OÜ

CHANGE LIngerie Eesti kaupluste operaatoriks on 100% Eesti kapitalile kuuluv ja üle kümne aasta jaekaubandusturul tegutsev L’Dolcevita OÜ, millele kuuluvad lisaks ka Itaalia looduskosmeetikabrändi Bottega Verde Eestis asuvad kauplused ja e-pood ning OKAÏDI lasteriiete kauplused Eestis ja Lätis. Meie missiooniks on luua klientidele parimaid ostuelamusi, pakkudes kauplustes suurepärast klienditeenindust, laia valikut kvaliteetseid bränditooteid ning kaunist ostukeskkonda. Meie tegemisi saab vaadata ka www.facebook.com/ChangeEesti.

Avan ettevõtte profiili