Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant/ moenõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 592518

Tööpakkumise number

592518

Firma nimi peidetud Müügikonsultant/ moenõustaja

Töö kirjeldus

Tuntud Taani moebränd otsib oma kauplustesse Foorum, Rocca al Mare ja T1 keskustes MOENÕUSTAJAT/MÜÜGIKONSULTANTI

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind, kui sul on hea stiilitaju ja armastad moodi. Oled avatud, julge ja rõõmsameelne ning armastad suhtlemist.

Omalt poolt pakume sulle toredaid kolleege, motiveerivat töötasu ning meeldivat töökeskkonda, firmasoodustusi, arendavaid müügi ja brändi koolitusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2019
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1100 EUR kuus

Noa Noa on stiilne ja soe tunnustatud Taani rõivabränd, mis sobib nii natuurilt
natuke boheemlaslikule, kui ka kvaliteeti ja iseloomuga kangaid
austavale traditsioonilisemale naisele.