Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278638

Tööpakkumise number

278638

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

• professionaalse klienditeeninduse pakkumine;
• aktiivne müügitöö saalis;
• kauba vastuvõtmine ja väljapanek;
• kassatöö;
• müügisaali korrashoid ja inventuurides osalemine;

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:

• julgust, head suhtlemisoskust ning kindlat soovi teha müügitööd;
• sihikindlust ja tulemustele orienteeritust;
• huvi kodutehnika ja elektroonikakaupade vastu;
• väga head eesti ja vene keele oskust.

Kasuks tuleb hea soome ja inglise keele oskus ning
eelnev müügitöö kogemus kodutehnika ja elektroonikakaupade valdkonnas.

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kodutehnika- ja elektroonika valdkonnas, mitmeid tootealaseid koolitusi, põhipalka ja tulemustasu ning toetavaid kolleege.

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2012

Tehnikatäht OÜ on 2010.aasta suvel rajatud ettevõte. Tänase seisuga tegutseb Tehnikatähe kaubamärgi all 8 kodutehnika- ja elektroonikakaupade kauplust üle Eesti.
Meie eesmärgiks on anda klientidele endast parim mitmekesise ja regulaarselt uueneva tootevaliku ning personaalse teeninduse näol. Meie müügikonsultandid on alati valmis keskenduma klientide vajaduste tundma õppimisele ja pakkuma usaldusväärset nõu ja abi toodete valikul.

TEHNIKATÄHE KAUPLUSES, RANNAROOTSI KESKUSES LÄÄNEMAAL
saab tööd