2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIKONSULTANT - KLIENDITEENIDAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime TAMEC PROFIRIIDED tiimi naist või meest MÜÜGIKONSULTANT-KLIENDITEENINDAJAKS, kes armastab aktiivset müüki ja suhtlemist klientidega. Tööülesandeks on klientide teenindamine, nõustamine ja müük jaekaupluses, kaupade vastuvõtt ja väljapanek, kaupluse korrashoiu tagamine.

Ootused kandidaadile

Oled õige kandidaat, kui Sa:
• tunned rõõmu klientidega suhtlemisest ja oskad neid ka kuulata;
• oled orienteeritud tulemusele;
• omad eelnevat töökogemust klienditeenidajana või müügivaldkonnas;
• tunned arvutit;
• oled algatus- ja õppimisvõimeline;

Eeliseks on:
• Kogemus töö- või spordirõivaste müügil;
• Kogemus tööriistade või isikukaitsevahendite müügil;
• vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Pakume:

• põhipalka ja tulemustasu vastavalt müügitulemustele;
• soodustusi oma toodetele;
• Sport-ID
• tööaeg E-R 8-18, L 10-15, võimalus asuda koheselt tööle Peterburi tee 44 kaupluses.

Palun saada oma CV, palgasoov ja kaaskiri cv(at)tamectrade.ee. Lisainfo telefonil 5094389 või www.profiriided.ee