Müügikonsultant kaupluses
Tööpakkumise number #831433

1
DREAMLAND HOME OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

* Holitseb müügisaali korrasoleku eest

* Aitab meeskonnal tagada kvaliteetse müügiteenuse

* Hoolitseb müügisaali laovarude eest

* Suhtleb klientidega ja annab nõu madratsite, voodite ja tekstiilide osas

* Täidab tellimusi

* Pakub kvaliteetset klienditeenindust

* Hoolitseb koos meeskonnaga kaupluse üldiste tulemuste saavutamise eest

Ootused kandidaadile

* Olete valmis õppima ja armastate inimesi aidata

* Armastate suhelda ja olla klientidele toodete valimisel abiks

* Müük innustab teid ja olete eesmärkidele pühendunud

* Soovite professionaalses osas areneda

Ettevõte pakub

* Oleme valmis õpetama teile kõike vajalikku

* Tulemustest sõltuvad lisatasud

* Sõbralikud kolleegid, kes on alati valmis aitama

* Töö rahvusvahelises ettevõttes. Kasulikud kogemused

* Ekslusiivsed allahindlused toodetele

* Kingitused pühadeks

Tööpakkumise number
#831433

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2023
Müügikonsultant kaupluses Müügikonsultant kaupluses

Jaekaubandus; v.a mootorsõidukid ja mootorrattad

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
TULE KLIENDITEENINDAJAKS ÜLEMISTE KESKUSE NTREND KAUPLUSESSE N-KAUBANDUS OÜ
Alates 1000 €/kuus
TULE KLIENDITEENINDAJAKS ÜLEMISTE KESKUSE NTREND KAUPLUSESSE N-KAUBANDUS OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
MÜÜGIKONSULTANT G.Store Old Town OÜ
9
5 päeva jäänud
MÜÜGIKONSULTANT G.Store Old Town OÜ • Tallinn
Tallinn
KLIENDITEENINDAJA OÜ Tüdrukud
1000 - 1200 €/kuus
KLIENDITEENINDAJA OÜ Tüdrukud • Tallinn
Tallinn
CHANGE LINGERIE KONSULTANT L`Dolcevita OÜ
954.9 - 2763.49 €/kuus
CHANGE LINGERIE KONSULTANT L`Dolcevita OÜ • Tallinn
Tallinn
TULE VANEM KLIENDITEENINDAJAKS ÜLEMISTE KESKUSE NTREND KAUPLUSESSE N-KAUBANDUS OÜ
Alates 1350 €/kuus
TULE VANEM KLIENDITEENINDAJAKS ÜLEMISTE KESKUSE NTREND KAUPLUSESSE N-KAUBANDUS OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki