2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant Jõhvis (tee tööd kodukontoris)

CVKeskus.ee klient
Müügimeistrite AS on telefoniturunduse tuntuim tegija juba aastast 1996, kes pakub tööd enamikes Eesti suurimates linnades, asudes reeglina hästi ligipääsetavates kohtades linnade keskpunktides. Töö tegemise võimalust pakume ka kaugtöövormis. Eesti ettevõttes töötab pea 200 töötajat ja samapalju meie tütarettevõttes Läti Vabariigis. Telefoniturundust ehk telemarketingi kasutavad paljude erinevate valdkondade tipptegijad nii teenuste ja toodete müümisel kui ka küsitluste ja uuringute läbiviimisel.

Töö kirjeldus

  • Aktiivne ja tulemuslik telefonimüük, kvaliteetne klienditeenindus telefoni teel. Sinu ülesandeks on helistada potentsiaalsetele klientidele, tutvustada erinevaid tooteid või teenuseid sõltuvalt projektist ning veenda neid meie pakkumiste väärtuses vormistades eduka müügitehingu.
  • NB! Projektiga tutvumine ja töö selgeks saamine toimub Jõhvi kontoris. Pärast edukat proovipäeva sooritust, mis lõppeb tööle vormistamisega mööduvad esimesed tööpäevad müügikontoris kohapeal. Ootame Sinult valmisolekut ja võimalust käia sel perioodil kontoris kohapeal vähemalt 6 päeva järjest vastavalt tööajale: 7h päevas. Töötamine nii eesti- kui vene keeles.

Ootused kandidaadile

  • Otsime nii eesti-kui vene keelt kõnelevaid inimesi;
  • julgus ja valmisolek kvaliteetseks telefonimüügi tööks;
  • kaugtöö puhul on tarvis tugevat töötahet ning head enesedistsipliini;
  • hea suhtlemisoskus, järjepidevus ja kannatlikkus;
  • soov teha müügitööd ja olla selles tulemuslik;
  • võimalus ja valmisolek proovipäevadeks ja esimesteks tööpäevadeks Jõhvi kontoris kohapeal 6 päeva järjest 7h päevas.

Ettevõte pakub

Töö tegemiseks kõik vajaminev on tööandja poolt, koduse interneti puudumine ei ole takistuseks. Hea võimalus saada kogemus müügis, õppida erinevaid müügitehnikaid ning saada müügialaseid koolitusi. Paindlik graafik ja 100% kodus töötamise võimalus. NB! Oleme paindlikud töökoha asukoha suhtes, kuid vajalik on võimalus käia Jõhvi kontoris vähemalt 6 päeva järjest (õppeperioodil ja esimesed tööpäevad). Suurepärane võimalus teenida korralikku töötasu, mis sõltub müügitulemustest: oled osav, teenid rohkem!

Lisainfo

Otsime nii eesti kui vene keelt kõnelevaid inimesi. Pakume kodukontoris töötamise võimalust, kuid vajalik väljaõpe kontoris vähemalt 6 järjestikust tööpäeva 7h päevas.