MÜÜGIKONSULTANT Itaalia looduskosmeetika butiigis VIP5

L'DOLCEVITA OÜ

Tööpakkumise number

569051

L'Dolcevita OÜ MÜÜGIKONSULTANT Itaalia looduskosmeetika butiigis

Töö kirjeldus

Kui Sinu kirg on suhtlemine ja Sa vaimustud ilumaailmast, Sa tunned tõmmet Itaalia poole ja eelistad oma valikutes puhast loodust, siis oled leidnud oma unistuste töökoha.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et oled valmis pakkuma ootusi ületavat klienditeenindust ning ei pelga suhelda ka võõrkeeltes. Eelnev müügitöökogemus ei ole vajalik, kuid tuleb kindlasti kasuks.

Pakume Sulle üdini ilusat ja hubast töökeskkonda, paindlikku ja Sinu vajadusi arvestavat töögraafikut, toetavat juhtkonda ja sõbralikke kolleege. Tagame põhjaliku väljaõppe ja igakülgse mentorluse ning võimaldame erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi ja arenguvõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
26. november 2018
Soovin kandideerida

MÜÜGIKONSULTANT Itaalia looduskosmeetika butiigis

Tööandjaks on L’Dolcevita OÜ, üle 10.a. ajalooga, Eesti kapitalile kuuluv jaekaubandusfirma, mis opereerib lisaks ka Change Lingerie ja Okaidi lasterõivaste kauplusi. Meie missioon on pakkuda klientidele Baltikumi parimat ostuelamust kauplustes, kus on suurepärane klienditeenindus, lai toodete valik ning kaunis ostukeskkond.

Vaatan ettevõtte profiili