Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290480

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • professionaalse klienditeeninduse pakkumine;
  • aktiivne müügitöö saalis;
  • kauba vastuvõtmine ja väljapanek;
  • kassatöö;
  • müügisaali korrashoid ja inventuurides osalemine;

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemisoskus ning suur soov teha müügitööd;
  • sihikindlus ja tulemustele orienteeritus;
  • huvi kodutehnika ja elektroonikakaupade vastu;
  • väga hea eesti ja vene keele oskus.

Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus kodutehnika ja elektroonikakaupade valdkonnas.

Pakume suurepäraseid tingimusi enda väljendamiseks parima müügiinimesena, väärtuslikke tootealaseid koolitusi, tööle vastavat töötasu ning toetavaid ja sõbralikke kolleege.

Tööpakkumise number
#290480

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. november 2012
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2012

OÜ Tehnikatäht on rajatud 2010.aasta suvel. Täna on Tehnikatähe kaubamärgi all tegutsemas 8 kodutehnika- ja elektroonikakaupade kauplust üle
Eesti.
Meie sihiks on olla klientidele atraktiivne rikkaliku ja uueneva tootevaliku ning personaalse teeninduse ja usaldusväärse nõu pakkumisega.
Soovime alati keskenduda kliendile, vastamaks tema ootustele ja vajadustele kõige paremini.

Otsime personali TEHNIKATÄHE KAUPLUSESSE KOHTLA-JÄRVEL, VIRONIA KAUBANDUSKESKUSES!

Vaata rohkem