Müügikonsultant H&M-i

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619851

Tööpakkumise number

619851

Töö kirjeldus

Otsime H&M-i meeskondadesse Tallinnas müügikonsultante!

Detailsema info müügikonsultandi töö kohta leiad:

Töökoormus: osaline töökoormus
Alustamise aeg: kokkuleppel

Töö toimub graafiku alusel erinevatel nädalapäevadel ja erinevates vahetustes. Vahetused on 5-8 tunnised vastavalt vajadusele (ei paku esmaspäevast reedeni graafikut kindlates vahetustes).

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 18-aastane
  • Valdad eesti keelt
  • Oled valmis töötama graafiku alusel (ka nädalavahetustel)
  • Oled positiivse suhtumisega ja leiad igale olukorrale lahenduse

Eelnev töökogemus ei ole oluline - pakume väljaõpet kaupluses!

Ettevõte pakub

  • Tunnipalk alates 4,80 € (bruto)
  • Müügieesmärkide täitmisel lisandub palgale boonus
  • Personalisoodustus
  • UUS! Peale katseaja lõppu (4 kuud) spordikompensatsioon 30 € kuus Sport ID keskkonnas
  • Sissejuhatavad koolitused
  • Ettevõtte siseselt võimalus areneda uutesse rollidesse.
  • Täiskoormus ja osaline töökoormus - keskmiselt 30 või 35 tundi nädalas.
  • 5-8 tunnised tööpäevad vastavalt graafikule

Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus. Ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
23. september 2019
Brutopalk:
Alates 4.80 €/t

H&M HENNES&MAURITZ AB (H&M) ON ASUTATUD 1947. A ROOTSIS NING SAANUD TASKUKOHASE JA KAASAEGSE KÕRGMOE SÜNONÜÜMIKS. H&M PAKUB LAIA TOODETE VALIKUT NII NAISTELE, MEESTELE, NOORTELE KUI KA LASTELE NING FIRMA RÕIVAKOLLEKTSIOONID ON LOODUD FIRMA ENDA DISAINERITE, MODELLEERIJATE JA OSTJATE POOLT. H&MIL ON ENAM KUI 171 000 TÖÖTAJAT JA ÜLE 4900 KAUPLUSE 71 RIIGIS ÜLE MAAILMA, KAASA ARVATUD FRANTSIISTURGUDEL. ROHKEM INFOT LEIAB AADRESSILT HM.COM.