Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625398
Kaugtöö võimalus

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Sinu tööpäevad koosnevad aktiivsest müügitööst, leides iseseisvalt uusi kliente, nendega pidevalt suheldes ning pakkudes olemasolevatele klientidele lisalahendusi.

Nõudmised kandidaadile

Oled meile väga oodatud kui oled positiivse maailmavaatega, enesekindel, soovid õppida ja arendada oma müügioskuseid, väljendad oma mõtteid selgelt ning naudid suhtlemist erinevate inimestega.

Klientide juurde saad sõita ametiautoga, mis eeldab, et sul on olemas B-kategooria juhiluba. Selleks, et saaksid oma müügitalendil särada lasta, pakume sulle tööks vajalikke digilahendusi (sülearvuti, tab, telefon koos vajalike programmidega) ning nende kasutamises näed alati rohkem võimalusi kui takistusi.
Meie juures ootab sind motiveeriv tasusüsteem (stabiilne põhipalk ning tulemustasu), põhjalik väljaõpe, toetavad ning lahedad töökaaslased, kellega koos on mõnus ka väljaspool tööd aega veeta.
Meie jaoks on oluline müügitulemus ning sellepärast lubame sul endal otsustada millal ja kus oma tööd teed.

Tööpakkumise number
#625398

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. november 2019
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2019

Lindström on üks juhtivaid Euroopa tekstiiliteenuste ettevõtteid, kellel on tekstiilitööstuses üle 170 aasta kogemusi. Me pakume lahendusi ruumide puhtuse tagamiseks ja sisekujunduseks, töörõivaid ja töökaitselahendusi.
Lindströmi ülesandeks tugevdada oma klientide ettevõttekuvandit ja muuta nende igapäevaelu oma teenuste abil lihtsamaks. Üüritekstiilide teenus on kulutõhus ja keskkonnasäästlik moodus ettevõttes vajalike tekstiilidega tegelemiseks.
Lindström on tugevalt kasvav rahvusvaheline ettevõte. Meie eesmärgiks on geograafiliselt laieneda ja pikemas perspektiivis oma turuosa suurendada. Edukus põhineb tegevuste tugeval kontseptsioonil, mis tagab tegevuste kvaliteedi, teenuste ühtsuse ning vastutustundlikkuse kõikides tegevusriikides.

Vaata rohkem