Müügijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669309

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute klientide leidmine ja uutele eksportturgudele sisenemine
  • olemasolevate kliendisuhete arendamine ja hoidmine
  • toodete müük
  • hinnapakkumiste koostamine
  • müügianalüüs ja aruandlus

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 3 aastane aktiivmüügi kogemus

  • kasvule orienteeritud

  • oskama eesti ja inglise keelt kõnes ja kirjas, teiste keelte oskus tuleb kasuks

  • omama tehnilist taipu ja head läbirääkimiste oskust

  • koostöövalmis, meeskonnatööle orienteeritud, ambitsioonikas ja sihikindel

  • olema korrektne, kohusetundlik, aus ja iseseisev

  • omama juhiluba ja võimalus kasutada isikliku autot

  • kasuks tuleb kogemus ehitusmaterjalide valdkonnas, jooniste lugemise oskus

  • kõrgtasemel arvutikasutamise oskus (Excel, Word, Powerpoint, Outlook)

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist tasu ja boonust müügilt

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • kaasaegseid töötingimusi

  • pikaajalist stabiilset töösuhet

  • arenemisvõimalusi

  • võimalust asjalike ideede rakendamiseks

  • head töökeskkonda, toetavat meeskonda

Lisainfo

Juhul kui oled tööpakkumisest huvitatud, aga tahaksid midagi küsida, siis võta julgelt ühendust telefonil 5102092, Ergo Neeme

Tööpakkumise number
#669309

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

Valge VN OÜ tegeleb puidutöötlemisega ja uste tootmisega aastast 1997. Põhilisteks toodeteks on lävepakud, lengid ja liistud ning välis- ja rõduuksed ja ekspordime oma toodangut põhiliselt Skandinaaviasse ja Kesk-Euroopasse. Asume Viljandimaal, Saarepeedil. Meil töötab 55 inimest.

Vaata rohkem

Müügijuht