Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340210

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töömahu suurenemise tõttu otsib AS Toom Tekstiil oma meeskonda MÜÜGIJUHTI, kelle ülesanne on müüa eesti- ja välisklientidele tehnilisi tekstiile ja mööblitööstuse materjale.

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • võõrkeelteoskust
  • valmisolekut käia töölähetustes
  • B-kat juhiluba
  • Kasuks tuleb:
  • tehniline haridus

Pakume huvitavat ja arendavat tööd, konkurentsivõimelist töötasu, tulemustest sõltuvat lisatasu ning muid soodustusi.

Lisainfo

Avalduse ja CV, koos palgasooviga, palume saata hiljemalt 5. maiks e-postiga: toom[ät]toomtekstiil.ee

  • Lisainfo tel. 4355 160

Tööpakkumise number
#340210

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. mai 2014
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2014

AS Toom Tekstiil on üks juhtivatest kodutekstiili tootjatest Eestis.

Vaata rohkem

Müügijuht