Müügijuht välisturgudele
Tööpakkumise number #810446

1
TRUCK CENTER INTERNATIONAL OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Truck Center International otsib oma meeskonda ambitsioonikat müügijuhti ekspordi suunal.

Ametikohast:

  • Aktiivne müük ja uute kliendisuhete loomine
  • Kliendibaasi haldus ja pidev analüüs
  • Müügiaruandlus ja turuülevaate koostamine
  • Osalemine turundus- ja müügistrateegia tegevustel
  • Klientide informeerimine uutest toodetest ja eripakkumistest.

Ootused kandidaadile

  • Omad varasemat ekspordimüügi kogemust auto- või tehnikavaldkonnas

  • Soovid saavutada parimaid tulemusi ja tegutsed aktiivselt

  • Oled valmis välislähetusteks

  • Väga hea inglise keele oskus. Kasuks tuleb Soome, Saksa või mõne muu võõrkeele oskus.

  • Positiivne ellusuhtumine ja võimekus töötada nii üksi, kui ka meeskonnas

  • Omad B-kategooria juhiluba.

Pakume väärt tulemustele ka väärilist tasu kuni 3500€ bruto. Kuupalk koosneb põhipalgast ja preemiast, mis sõltub püstitatud eesmärkide saavutamisest.

Ettevõtte kontor asub Tallinnas, Lasnamäe linnaosas. Kui pakkumine sind kõnetab, siis saada enda CV ja motivatsioonikiri aadressil: personal(at)truckcenter.ee

Lisainfo

Ennem kandideerimist palun tutvuge tööpakkumisega!

Tööpakkumise number
#810446

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
MÜÜGI- JA PROJEKTIJUHT Dayton OÜ
1 päev jäänud
MÜÜGI- JA PROJEKTIJUHT Dayton OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIJUHT BM CERTIFICATION ESTONIA OÜ
MÜÜGIJUHT BM CERTIFICATION ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
MÜÜGIJUHT EM-Serv AS
4 päeva jäänud
MÜÜGIJUHT EM-Serv AS • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIJUHT WOODEXPO OÜ
MÜÜGIJUHT WOODEXPO OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIJUHT TULE EHITA SCHBOTIS OMA TIIM SCHBOT ROBOTICS OÜ
1500 - 5000 €/kuus
MÜÜGIJUHT TULE EHITA SCHBOTIS OMA TIIM SCHBOT ROBOTICS OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki