Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667352

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. september 2020
Kuulutus aegub: 9. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Transtar T.P. on kolmandat kümmet käiv pereettevõte, mis tegeleb maanteevedude korraldamisega Skandinaavia suunal.Otsime inimest, kes aitaks meil oma teenust tutvustada ja müüa!

Ootused kandidaadile

  • Ambitsioonikas, vahetu, kartmatu, organiseeritud ja järjepidev

  • Omab kogemust B2B müügis

  • Hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas

  • Valmis pikaajaliseks ja tõsiseks töösuhteks

Ettevõte pakub

  • Lõbusat töökeskkonda ja toredaid töökaaslasi

  • Tulemustele orienteeritud palgasüsteemi

  • Võimalust erialaseks arenguks ja koolitusteks

Tööpakkumise number
#667352

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
10. september 2020

Transtar T.P. on kolmandat kümmet käiv pereettevõte, mis tegeleb maanteevedude korraldamisega Skandinaavia suunal.

Vaata rohkem

Müügijuht