Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435846

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne müügitöö korraldamine meie põhiturul Norras ja Rootsis
pidev suhtlemine klientidega
uute klientide leidmine sise- ja välisturgudelt
heade kliendisuhete hoidmine
esindamine messidel
klientide nõustamine ja konsulteerimine

Ootused kandidaadile

müügitöö kogemus
hea pingetaluvus
väga hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus
soov püstitada eesmärke ja neid ellu viia
väga hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist töötasu
tulemuspalka
võimalust töötada noores ja kiiresti arenevas firmas
töökat ja rõõmsameelset kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb Norra või Rootsi keele oskus.
Ettevõtte kontor asub Elvas.
Müügiinimestel on võimalus teha tööd ka kontorist väljaspool.

Tööpakkumise number
#435846

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
6. september 2016

Artex Design Factory OÜ on asutatud aastal 2000 Tartus. Valmistame talumööbli stiilis täispuitmööblit väikeseeriana Skandinaavia turule. Lisaks kujundame ja valmistame eritellimusena traditsioonilise disainiga puitkööke.

Vaata rohkem

Müügijuht