Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247057

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- uute kliendisuhete loomine Soome turul
- aktiivne suhlemine klientidega, nende vajaduste väljaselgitamine
- läbirääkimiste pidamine ja hinnapakkumiste koostamine
- olemasolevate klientide nõustamine ja järelteenindus
- töölähetustel viibimine

Ootused kandidaadile

  • hea klientidega kontaktiloomise ja suhtlemisoskus
  • müügioskus
  • keskmisest paremal tasemel soome keele oskus (ka kirjalik)
  • analüüsivõime
  • kõrge enesmotivatsioon
  • inglise ja vene keele oskus
  • arvutioskus (kontoritarkvara)
  • kehtiv autojuhtimisõigus

Ettevõte pakub

põhipalgale lisaks tulemustasu
vajalikke töövahendeid ja meeskonna toetust
võimalust planeerida iseseisvalt tööaega

Lisainfo

Müügijuhti vajatakse seoses töömahu suurenemisega

Tööpakkumise number
#247057

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2011

Nuvalo OÜ tegutseb 2005. aastast. Ettevõtte põhitegevusala on renditööjõu vahendus.

Vaata rohkem

Müügijuht