Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191344

Tööpakkumise number

191344

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügijuhile, kelle töö sisuks on hotelli London ja tema partnerhotelli Pallas hotelli- ja konverentsiteenuste aktiivne müük.

Müügijuhi tööülesanneteks on:
- müügitegevuse igapäevane juhtimine;
- koostöö koordineerimine erinevate müügikanalitega ja nende valik;
- olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute loomine;
- kliendiürituste korraldamine ja osalemine müügiüritustel;
- hotellipakettide müük ja osalemine hotelliteenuste hinnakujunduses.

Nõudmised kandidaadile

Müügijuhi ametikohale kandideerimisel eeldame:
- müügitöö kogemust, kasuks tuleb hotelli- ja turismisektori tundmine;
- kõrgharidust või selle omandamist;
- julgust ja väga head suhtlemis- ning veenmisoskust;
- võõrkeelte oskust.

Pakume müügijuhile huvitavat tööd, mis eeldab palju suhtlemist, algatusvõimet, kannatlikkust ning head analüüsivõimet. Meil on rõõmsameelne ja tore kollektiiv, kellega koos töötamine pakub usutavasti palju rõõmu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2010
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2010