Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 370421

Tööpakkumise number

370421

Töö kirjeldus

* Kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine
* Müügipakkumiste koostamine ja aktiivne müük
* Turusituatsiooni jälgimine, tundmine ja analüüs
* Tooteportfelli kujundamine koostöös klientide ja tootmismeeskonnaga
* Müügidokumentide koostamine ja väljastamine

Nõudmised kandidaadile

* Vähemalt keskeri- või kõrgharidusega, soovitavalt ehituse- või puidualane
* Eelnev müügitöö kogemus vähemalt 3 aastat
* Algatusvõime ja iseseisvus oma töö korraldamisel
* Väga hea suhtlemisoskus, ausus ja lojaalsus
* Oskus planeerida oma aega ja pidada kinni tähtaegadest
* Kõrge pingetaluvus
* Ehituslike jooniste lugemise oskus
* Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
* Eesti keele valdamine, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
* B-kategooria juhiloa olemasolu

Parimale kandidaadile pakume vastutusrikast ametikohta, tööd noores kollektiivis.
* Motiveerivat töötasu ja panusele vastavat preemiat
* Müügialaseid koolitusi
* Püsivat töösuhet

Lisainfo: Töökoht asub Tartumaal, Tõrvandis.

Väljavalitud kandidaatidega võetakse ühendust.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2015
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2015

AS Helia Puit on Eestimaisel erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegusteb alates 1993 aastast. Ettevõte tegeleb okaspuu saematerjali tootmise, ümbetröötlemise ja turustamisega.
Meie põhilisteks klientideks on puitu ehituses ja viimistluses kasutavad ettevõtted ja eraisikud.