2023-08-23 14:48:55

Müügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi Müügijuhti

Sinu põhilisteks tööülesanneteks on meie kontoris uute klientide vastu võtmine, pakkumiste ja arvete koostamine, e-poe tellimuste vastu võtmine ning vajadusel kauba väljastamine/komplekteerimine ning müügiosakonna juhataja abistamine

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

  • Oled suurepärane suhtleja ning soovid arendada ennast müügitöös
  • Sul on eelnev müügitöö kogemus
  • Oled positiivse suhtumisega, tulemusele orienteeritud, iseseisev töötaja
  • Sul on hea arvutioskus (Excel, Word jne)
  • Valdad heal tasemel eesti keelt, suhtlustasemel vene ja inglise keelt
  • Oled valmis panustama ettevõtte arengusse

Ootused kandidaadile

Sul on hea võimalus töötada kiiresti arenevas ja edukas ettevõttes.Pakume omaltpoolt huvitavat ja mitmekülgset tööd, vajalikke töövahendeid, häid töötingimusi, toredat meeskonda ning arenemisvõimalusi.

Lisainfo

Kontori asukoht: Vana-Narva mnt 27b, Maardu
Tööle asumise aeg: kokkuleppel
Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust
Saada oma CV: cv(at)ucrent.ee