Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194137

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks töökohustusteks on:

  • iseseisev kõrgetasemeline klienditeenindus;
; projekti - ja hulgimüügi arendamine ;
;uute klientide leidmine ;
;projektide realiseerimine ;

Nõudmised kandidaadile

; ambitsioonikus ja aktiivsus ;
;positiivne ellusuhtumine , sihikindlus ;
;iseseisvalt tööülesannete täitmise oskus ;
;head eest , vene ja inglise keele oskus . Kasuks tuleb ka soome keele oskus .
;head läbirääkimisoskust ja veenmisoskust ;
;eelnevad kogemused tulevad kasuks ;

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
konkurentsivõimelist ja motiveerivat projektipõhist tasu
koolitust
nooruslikku ja töökat kollektiivi
võimalust töötada ka kodus
ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Tööle asumise kuupäev on 05.05.2010 .a.
Kui tunned, et see töökoht oleks Sinu, siis palun saada oma CV ja motivatsioonikiri kuni 05.05.2010.a.

Tööpakkumise number
#194137

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. mai 2010
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2010
Lisainfo palga kohta:
projektipõhine töötasu

OÜ Tähepoiss omab sisustussalongi Antique & Repro Tallinnas .
Tegeleme antiikmööbli ja sisustusaksessuaaride müügiga . Meil on esindatud väga mitmed Euroopas tuntud brändid , nagu Lene Bjerre , Voltolina ,
Chehoma , Kreps jpt.
Seoses hulgimüügi arendamisega väljaspool Eestit otsime enda nooruslikku ja aktiivsesse kollektiivi müügijuhti , kes tahab töötada , areneda ja ennast teostada koos meie firmaga .

Vaata rohkem

You are applying to:
Müügijuht