https://www.cvkeskus.ee/417337

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417337

Tööpakkumise number

417337

Firma nimi peidetud müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Smart Walls pakub oma klientidele innovaatilisi siseviimistlustooteid, mis lisavad funktsionaalsust Teid ümbritsevatele pindadele ning täidavad siseruumi disaini. Meie tooted võimaldavad säästa väärtuslikku ruumi tubades ja kontorites ning edendavad loomingulist lähenemist ülesannete lahendamisel. Klientidel on võimalik muuta oma tööpinnad kaasaaegsemaks, mugavamaks ja innovaatilisemaks ning samal ajal säästa oma kulusid.

Meie ettevõtte on ainuke ametlik Smarter Surfaces esindaja Eestis. Kõige populaarsem toode Smarter Surfaces tootevalikus on valgetahvli värv, mis moodustab värvitud pinna peal erilise kihi, mille peal saab pärast joonistada, kirjutada valgetahvli markeritega. Tavaline sein muutub funktsionaalsuse poolest valgetahvliks. Lisaks on olemas läbipaistev valgetahvli värv, mida saab kanda värvitud ja tapeeditud pindadele. Aina populaarsemaks on läinud läbipaistva värvi valgetahvli fototapeedid.
Uusimaks lisandiks Smarter Surfaces tootevalikus on magnetiline tapeet, milles on väga suur metallpuru sisaldus, mistõttu magnetid hoiavad väga kõvasti seina küljes. Magnetilist tapeeti on väga lihtne kleepida pinna peale, lisaks saab seda kruntida ja värvida üle – see ei mõju magnetilistele omadustele.

Ettevõte üritab alati välja areneda uusi tehnoloogilisi tooted, millistele on suur nõudlus erinevates valdkondades.
Smart Walls klientideks on nii eraisikud kui ka ettevõtted – lasteaiad, ärifirmad (kontorid), koolid, hotellid (konverentsruumid ja lastetoad), koolituskeskused, huvi- ja noortekeskused, disainibürood, sisearhitektide bürood, ehitusmaterjalide kauplused, jpm.

Smart Walls spetsialistid on alati avatud uutele klientidele ja annavad tasuta nõu ja konsultatsiooni, kuidas kasutada tooteid ja lisada ümbritsevatele pindadele funktsionaalsust.