MÜÜGIJUHT
Tööpakkumise number #815488

MÜÜGIJUHT

9
S Panel OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamised ülesanded S-Paneli müügijuhina on päringutele vastamine ja ettepanekute koostamine; projektimüük uutele ja olemasolevatele klientidele ning oma projektide ja kliendibaasi haldus. Töö on mobiilne ning eeldab klientide külastamist üle kogu Eesti.

Ootused kandidaadile

  • oled tulemustele orienteeritud, tehnilise ja analüütilise mõtteviisiga.

  • Sul on B2B müügikogemus ja oled tuttav ehitussektoriga

  • oled töökas, sihikindel ja iseseisev

  • valdad heal tasemel eesti ja vene keelt (kasuks tuleb inglise keele oskus)

  • omad B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub Sulle võimalust olla osa rahvusvahelisest meeskonnast, arenguvõimalusi, ametiautot, kaugtööd, ühiseid koosviibimisi, tööks vajalikke koolitusi ning igakülgset tuge.

Konkurss kestab sobiva kandidaadi leidmiseni.

 Küsi lisateavet telefonil 5058184;
CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#815488

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
MÜÜGIJUHT MÜÜGIJUHT

S Panel OÜ

CV Keskuse klient S-Panel OÜ on osa valdusettevõtetest S-Panel Latvia ja S-Panel Lithuania, mille põhitegevuseks on sandwich-paneelide ja tööstuslike ehitusmaterjalide müük tööstushoonete ehitamiseks. Ettevõtte peamised kliendid on ehitusettevõtjad ja investorid.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 9
3 p. tagasi
MÜÜGIESINDAJA Ebeta AS
9
3 p. tagasi
MÜÜGIESINDAJA Ebeta AS • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
MÜÜGIJUHT PROisolatsioon OÜ
5 p. tagasi
MÜÜGIJUHT PROisolatsioon OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
MÜÜGIJUHT Karisma Food OÜ
MÜÜGIJUHT Karisma Food OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
MÜÜGIJUHT UAB Graina Eesti Filiaal
1500 - 2000 €/kuus
2
MÜÜGIJUHT UAB Graina Eesti Filiaal • Tallinn
Tallinn
VIP 9 UUS