Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343774

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Aktiivne suhtlemine klientidega, konsulteerimine;
- müügiplaanide koostamine ja täitmise kontroll, aruannete esitamine;
- müügi-, klientide-, ja konkurentide analüüs, tegevuse planeerimine;
- butiikide töökorra ning väljapanekute eest vastutamine;
- klienditeenindajate koolitamine;
- ettepanekute koostamine.

Ootused kandidaadile

- Eesmärkide püstitamise ja saavutamise oskus;
- juhtimise võime;
- edukad aktiivse müügi kogemused;
- koostöö-, algatus- ja vastutusvõime;
- vene ja inglise keele oskus;

Ettevõte pakub

-Tööd meeldivas kollektiivis;
-paindlikku töögraafikut;
-konkurentisvõimelist põhipalka+tulemustasu
-firmasiseseid soodustusi.

Lisainfo

Kandideerima ootame särasilmseid, julgeid, positiivseid ja väga hea suhtlemisoskusega inimesi! Kasuks tuleb armastus moe vastu;)

Tööpakkumise number
#343774

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
26. mai 2014

Nju: butiigid asuvad Tallinnas, Kristiine ja Foorumi Keskustes. Meie butiikidest leiad eksklusiivseid tooteid tuntud USA brandidelt - Michael Kors, Ralph Lauren, Calvin Klein, DKNY, Betsey Johnson, Juicy jt. Itaalia kaubamärkidest on esindatud isikupärane ja silmapaistev MET.
Meie eesmärk on erineda oma konkurentidest kiiresti vahelduva kaubavalikuga. Täiendame ja uuendame oma kollektsiooni iga kuu ning tooted on müügil limiteeritud koguses. Nii saab meie klient tunda ennast erilise ja ainulaadsena.

Vaata rohkem

Müügijuht