Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191458

Tööpakkumise number

191458

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on uute hooldusklientide leidmine ja teenuse müük.
Töö hooldusteenuse müügikonsultandina tähendab aktiivset müügitööd, klientide nõustamist, pakkumiste ja hinnakalkulatsioonide koostamist.

  • Sa tutvustad ja pakud klientidele Onetor OÜ teenuseid ja tooteid
  • Sa selgitad välja klientide vajadused ja pakud neile parimat lahendust
  • Sa sõlmid kliendilepinguid
  • Sa oled klientidele toeks ja vajadusel nõustad neid teenuste ja toodete kasutamisel

Nõudmised kandidaadile

Töölesoovija peab olema positiivse ellusuhtumisega, julge, avatud, usaldusväärne ja ettevõtlik.

  • Sulle tuleb kasuks, kui omad teadmisi ja kogemusi turvaseadmetest
  • Sulle meeldib töötada meeskonnas
  • Sa tahad pakkuda parimat teenindust
  • Sa oskad ja tahad teha ettepanekuid
  • Sa oskad olla leidlik ning eesmärgikindel

Pakume huvitavat ja pingelist iseseisvat tööd kaasaegses töökeskkonnas, toredat meeskonda ja arvestatavat motivatsioonipaketti. Töötasu üheks osaks on tulemustasu müügist.

Lisainfo

Kui tunned, et oled selliseks väljakutseks parim, siis pane ennast proovile !

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. märts 2010
Kuulutus sisestati:
9. märts 2010
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 20000 EEK kuus

OÜ Onetor on 2001 aastal loodud Eesti kapitalil põhinev turvaseadmeid paigaldav ettevõte. Meie põhitegevusala on turvakontseptsioonide- ja lahenduste koostamine, häiresüsteemide projekteerimine, -müük, -paigaldus ning hooldusteenus.
Tänu heale meeskonnale ning kvaliteetsele teenusele, suudame pakkuda parimat nõrkvooluseadmete paigalduse ja hooldusteenust. Seoses ettevõtte laienemisega otsitakse hooldusteenuse müügijuhti.