Müügijuht
Tööpakkumise number #810443
Osaline kaugtöö võimalus

Müügijuht

2
NATURAL AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu aktiivse müügitöö tulemusena laieneb meie kliendibaas. Seisad hea, et koostöö- ja partnersuhted oleksid parimal moel hoitud ja hallatud. Vastad hinnapäringutele, müüd usaldust ning lood klientidele lisandväärtust fermide, puitmaterjalide ning muude ehituseks vajaminevate materjalide pakkumisel.

Ootused kandidaadile

Anna meile endast märku, kui:

*oled positiivse loomuga ja meeskonnamängija

*oskad kuulata ja aru saada kliendi vajadustest

*oled hea eneseväljendusega julge suhtleja

*omad (soovitavalt) kogemust ehitus- ja/või puiduvaldkonnas ning jooniste lugemisel

*Sind iseloomustab täpsus, korrektsus ja oled lahendustele orienteeritud

Ootame, et aitad ellu viia seatud eesmärke ja oled valmis üheskoos arendama meie müügi- ja tooteportfelli.

Ettevõte pakub

Pakume head töötasu, võimalust areneda ja igakülgset tuge.

Selleks, et naudiksid tööl olemist, pead arvestama sellega, et meie töökultuur kätkeb avatust, head huumorit ja üksteise toetamist.

Tööpakkumise number
#810443

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2022
Kuulutus sisestati:
31. august 2022
Müügijuht Müügijuht

NATURAL AS

AS Natural on juhtiv Eesti höövel- ja immutusveski - www.natural.ee Oma tegevuses keskendutakse põhjamaise okaspuidu (kuusk - Picea Abies, mänd - Pinus Sylvestris) väärtustamisele, mis kätkeb endas puidu sorteerimist, kuivatamist, hööveldamist, tugevus-sorteerimist, täpisjärkamist ning immutamist.

Alates 2016 aastast tegutseb AS Naturali koosseisus ogplaat-katusefermide tehas, mis pakub toodangut nii kodumaisele turule kui ka naaberturgudele.

AS Natural on peamiselt ekspordile orienteeritud ning enamus ettevõtte toodangust turustatakse erinevatel Euroopa ja Aasia turgudel.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
MÜÜGIJUHT WOODEXPO OÜ
MÜÜGIJUHT WOODEXPO OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGI- JA PROJEKTIJUHT Dayton OÜ
2 päeva jäänud
MÜÜGI- JA PROJEKTIJUHT Dayton OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 9
2 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus MÜÜGIJUHT (EKSPORT) KMT Prefab OÜ
9
MÜÜGIJUHT (EKSPORT) KMT Prefab OÜ • Harjumaa
Harjumaa
4 näd. tagasi
MÜÜGIJUHT AM FURNITUUR EESTI OÜ
1600 - 5500 €/kuus
3 päeva jäänud
MÜÜGIJUHT AM FURNITUUR EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIJUHT BM CERTIFICATION ESTONIA OÜ
MÜÜGIJUHT BM CERTIFICATION ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn