Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #696156

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müügitegevus Kesk- Euroopa turgudel

  • Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine

  • Klientide nõustamine, läbirääkimiste pidamine

  • Pakkumiste koostamine ja lepingute sõlmimine

  • Ettevõtte esindamine hangetel

  • Korrektse kliendihalduse pidamine (CRM süsteemis)

  • Uute klientide ja potensiaalsete edasimüüjate leidmine

  • Müügikampaaniate ettevalmistamine ja läbiviimine

  • Välislähetused ja kliendikülastused

  • Ettevõtte esindamine erialamessidel

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöö kogemus ja teadmised müügitehnikatest
  • Hea eesti -, inglise- ja saksa keele oskus
  • Kasuks tuleb ka vene keele oskus
  • Huvi tehnika ja teehooldusseadmete vastu
  • Aktiivsus, korrektsus ja ausus
  • Välislähetustel viibimise võimalus

Esitage oma palgasoov

Ettevõte pakub

  • Huvitavat müügitööd välisturgudel

  • Eneseteostuse võimalust ettevõtte turuosa suurendamisel

  • Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt töötulemustele (müügiboonus)

  • Tööd rahvusvahelisel talihooldustehnika turul

Lisainfo

PALUME KANDIDEERIDA CV KESKUSE PORTAALI KAUDU. Kandideerimiseks esitada CV ja palgasoov.

Tööpakkumise number
#696156
Müügijuht