2023-08-23 14:48:55

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
1200 - 6000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

  • Olemasolevate klientidega koostöö
  • Uute äriklientide leidmine ja aktiivne müügitöö
  • Hinnapakkumiste koostamine
  • Kliendi konsulteerimine ning parima lahenduse leidmine
  • Soome turu Müügijuht
  • Töökoht - Eesti

  • Работа с имеющимися клиентами
  • Поиск новых клиентов и активная работа по продажам
  • Составление предложений
  • Консультация клиентов и помощь в решении проблем/вопросов
  • Торговый представитель на рынок Финляндии
  • Место работы из Эстонии

Ootused kandidaadile

  • Kesk- või keskeriharidus
  • Varasem müügitöö kogemus
  • Läbirääkimisoskus
  • Väga hea soome, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • B kategooria autojuhiload
  • Iseseisva töö ja ajaplaneerimise oskus
  • Kandidaat on positiivse ellusuhtumisega, kohusetundlik ja täpne
  • Esinduslikkust ja korrektsust

  • Среднее или среднее профессиональное образование
  • Предыдущий опыт продаж
  • Умение вести переговоры
  • Знания финского, русского и английского языка на хорошем уровне
  • Права B-категории
  • Умение планировать рабочее время и самостоятельно принимать решения
  • Кандидат с позитивным жизненым настроем, ответственный, точный.
  • Представительный и корректный

Ettevõte pakub

  • Pakume huvitavat tööd kasvavas sektoris
  • Stabiilset töökohta 20 aastat edukalt tegutsenud ettevõttes
  • Sõbralik kollektiiv
  • Motiveeriv töötasu ja tulemustest sõltuvaid boonuseid
  • Arenemisvõimalus

  • Интересную работу в развивающейся фирме
  • Доброжелательный коллектив
  • Мотивирующая зарплата и бонусная программа
  • Возможность карьерного роста

Адрес: Lao 4, Maardu 74114 Estonia