Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #729616

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Luna Group Estonia AS müügijuhti, kellele usaldada ettevõtte uute äriklientide leidmine,olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine, läbirääkimiste pidamine ja tulemuste saavutamine.

Ootused kandidaadile

Varasema aktiivse müügitöö kogemust

Sul on hea suhtlemisjulgus ja hea kuulamis oskus

Kohaned kiiresti, oled sihikindel ja tulemustele orienteeritud suhtumisega

Sul on hea pinge- ja stressitaluvus ning kiire õppimisvõime

Head eesti ja vene keele oskust suhtlejana

Võimet iseseisvalt töötada, seada ja täita ambitsioonikaid eesmärke

Tehnilist taiplikust, suurepärast suhtlemist läbirääkijana

B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub

Tulemustele orienteeritud müügitööd

Vaheldusrikast ja liikuva iseloomuga tööd, tööpiirkondenamasti Harjumaa, kuid ka kogu Eesti (ametiautot)

Konkurentsivõimelist ja motiveerivat tulemustasusüsteemi

Täiendkoolitusi ja ühisüritusi sõbralike kolleegidega

Ettevõttesiseseid arengu- ja karjäärivõimalusi

Ettevõttepoolseid omatöötaja soodustusi

Kui tundsid, et see on Sinu töö, siis saada CV läbi töövahendusportaali, lisainfot küsi aadressilt erkko.karja(at)luna.ee

Tööpakkumise number
#729616

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2021
Kuulutus sisestati:
13. september 2021

LUNA GROUP Estonia AS on ehitus-, tootmis-, tööstusettevõtetele premium-klassi tööriistu ja isikukaitsevahendeid pakkuv ettevõte. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti. Tegutseme Eesti turul alates aastast 1998 (B&B Tools Estonia AS), pakkudes laia valikut tööriistu, masinaid, tööriideid ning töökaitsevahendeid. Luna kuulub Skandinaavia ettevõtte Bergman & Beving Gruppi, mille 2019 aastakäive oli 400 mln eurot. Grupis töötab ligikaudu 1000 inimest.

Vaata rohkem

Müügijuht