Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670390

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne müügitöö
- uute klientide leidmine ja nendega suhete arendamine
- müügipakkumiste tegemine, hinnaläbirääkimiste pidamine
- isikliku müügieelarve koostamine ja müügitulemuste jälgimine, analüüsimine
- suhete hoidmine olemasolevate klientidega

Ootused kandidaadile

- aktiivse müügitöö kogemus min 3 aastat
- head suhtlemis- ja läbirääkimise oskust
- aktiivsust, pingetaluvust ja positiivset ellusuhtumist
- head eesti,vene ja inglise keele oskust
- head arvuti kasutamise oskust
- B kategooria autojuhiluba.
- Eeliseks on töökogemus elektroonikakomponentide või tehniliste materjalide müügi alal

- kaasaegset töökeskkonda, palgatingimusi, preemiat heade töötulemuste eest
- võimalust töötada ja areneda Lemona Group'is
- koolitust nii Eestis kui ka Leedus
- tööks vajaminevaid vahendeid.

Tööpakkumise number
#670390

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1600 - 3200 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

Lemona is one of the biggest trade companies operating in electronics and automation engineering field in the Baltic region, formed in 1994.
Lemona Group turnover was 15 million Euro in 2017.
For our growing team in Tallinn we are looking for:

Vaata rohkem

Müügijuht