Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436098

Tööpakkumise number

436098

Töö kirjeldus

Ettevõte otsib kandidaati:
Ostu – müügi juhi või müügijuhi assistendi ametikohale (võimalik areneda assistendist edasi).

Предприятие ищет кандидата на должность менеджера по закупке и продаже или ассистента менеджера по продаже ( возможность дальнейшего роста).

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat võiks omada järgmisi väärtusi:
• Iseseisvust ja kohusetundlikkust.
• Täpsust ja põhjalikkust
• Head planeerimis- ja organiseerimisoskust.
• Head arvuti kasutamise oskust.
• Inglise ja vene keele oskust kõnes ja kirjas (soovituslik oleks veel mõne lisakeele oskus, Eesti keel on väärtus, kuid ei ole kohustuslik sellel ametikohal).

Кандидат должен обладать следующими качествам :
- самостоятельность и ответственность
- точность и основательность в работе
- хорошие оргнизаторские способности и умение планирования
- хорошие навыки работы с компьютером
- владенеи английским и русским языком устным и письменным (приветствуются знания дополнительных языков) , эстонский язык важен ,но не является приоритетным на этой позиции.

Ettevõte pakub

• Motiveerivat töötasu
• Arenemisvõimalusi
• Sõbralikku kollektiivi
• Vajalikke töövahendeid

Предприятие предлагает:
- мотивированную заработную плату
- возможность развития
-дружелюбный коллектив
- необходимые для работы условия

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2016
Kuulutus sisestati:
15. august 2016

Karia Foodservice on 1992 aastal asutatud toiduainete hulgimüügiga tegelev ettevõte. Oleme oma ala
turuliidrid Baltikumis. Varustame Eestis restorane, hotelle, laevandusettevõtteid, lihatööstusi, hulgiladusid jne.
Turustame tooteid (peamiselt sügavkülmutatud toiduained) Eestis ja mujal EU riikides.
Omame logistilist baasi (laod, jaotus autod jne) toodete laialiveoks üle EU.
Kollektiivis töötab täna üle 60 inimese.