Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213812

Tööpakkumise number

213812

Töö kirjeldus

IDR Inkasso OÜ pakub tööd võimekale müügijuhile, kelle tööülesanneteks on uute klientide leidmine, koostöölepingute sõlmimine, nõuete töösse vormistamine ning aruandlus klientidele.
Hea müügijuht on sihikindel, järjepidev ning tulemusele orienteeritud.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt keskharidus
Väga hea eesti keele oskus
Arvutikasutamise oskus
Julgus
Aktiivsus
Järjepidevus
Sihikindlus

Sõbralikku kollektiivi, kompensatsioone vastavalt tulemustele ning tööle vastavat palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2010

IDR INKASSO peamiseks tegevusalaks on inkassoteenused ja sealhulgas ka varapõhised inkassoteenused. Oleme tegutsenud juba aastast 2005 ja meie meeskonda kuuluvad oma ala spetsialistid, kellel selja taga juba pikaajaline kogemus antud valdkonnas.

IDR INKASSO peamiseks eesmärgiks on tagada kliendile oodatud tulemus oma raha või vara tagastamise näol. Loomulikult pakume lisaks inkassoteenusele ka selle juurde käivad tugiteenused nagu taustuuringute teostamine (nii Eesti kui välisfirmade kohta), maksekäsu kiirmenetlus, kohtumenetlus, täitemenetluse jälgmine ning varade realiseerimine. Tegutseme diskreetselt ning meie tegevuse tagajärjel ei saa kunagi kahjustatud kliendi maine.

IDR INKASSO klientideks on hetkel mitmed suuremad ja väiksemad ettevõtted erinevatest valdkondadest. Oleme tasa ja targu tõestanud oma efektiivsust ning proffessionaalsust.
IDR INKASSO põhineb 100% Eesti erakapitalil ning alates 2010 pakub oma teenuseid Eestis, Lätis, Soomes ja Rootsis.