https://www.cvkeskus.ee/419695

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419695

Tööpakkumise number

419695

Töö kirjeldus

Otsime oma väikessesse meeskonda müügijuhti, kelle põhitööülesanded on väikefirma igapäevane müügitöö korraldus, klientide külastamine ning tootetutvustuste läbiviimine, hinnakalkulatsioonide koostamine, läbirääkimised klientidega, projektide juhtimine, suhtlemine välistarnijatega, töökorralduste selgitamine tootmisüksusele. Müügijuht on ametikoha nimetus ka sellepoolest, et töötajal on võimalus väljaareneda ettevõtte juhiks, kuid samas ka tagama igapäevase töökorralduse omas valdkonnas st. müügitöös. Tööpõld on väga lai ja põnev, tuleb suhelda palju arhitektidega, ehitusfirma projektijuhtidega ning mööblisalongidega. Igakülgsust pakub ka tootmisprotsessi juhtimine ja töökorralduse juhtimine era- kui ka suurematel objektidel.


Nõudmised kandidaadile

Nõutav on vähemalt kesk-eri haridus ning töökogemus valdkonnas, mis sarnaneks pakutava ametikoha tööülesannetega. Kandidaat peaks olema enesekindel, korrektne ja esinduslik kuna ka meie kliendid on väga nõudlikud ja erialaselt professionaalid. Töös tuleb osata lugeda ka projekte, st. et vajalik joonestusprogrammide tundmine vähemaöt algtasemel.
Kindlasti peaks valdama hästi inglise keelt, kasuks tuleb ka soome- ja venekeel.


Ettevõte pakub

Pakume kandidaadile kaasaegseid töötingimusi Tallinna ühes peagi kiiresti arenevas mereäärses piirkonnas Koplis. Kandidaadil on võimalus edasiarenguks väikeettevõtte juhiks, kes korraldab iseseisvalt ettevõtte tegevust. Kõik muud elementaarsed tingimused tänapäevases kaasaegses firmas toimimiseks samuti olemas ja kui ei ole, siis on need läbiräägitavad.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2016
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 1400 kuni 2000 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD


Hansakivi on Eesti turul tegutsenud 2002. aastast ning tänu professionaalsele meeskonnale on firma areng olnud kiire. Meie põhitegevusalaks on erinevate looduskivimite importimine, töötlemine, müük ja paigaldus. Hansakivil on Tallinnas kaasaegne tootmishoone, mis on sisustatud kivitöötlemiseks vajaliku kaasaegse tehnikaga. Peamised tooted, mida valmistame, on köögi- ja vannitoa tasapinnad, aknalauad, kaminate kiviosad, trepid, valamud ning põrandad, kasutades seejuures parimaid kivisorte. Tootmisel kasutatakse spetsiaalset Itaalia ja Prantsuse CNC tehnoloogiat. Klientide hulgas on meil nii erakliente, kui ka suuremaid projekte nii Eestis kui Soomes, sh. Tallink Hotell, Hotell Ülemiste, GO Spa Hotell, Jurmala Spa, Grand Rose Hotell, Nordic Forum Hotell, suured kruiisilaevad jt.
Lisainfot ja meie stiilitunnetust näete ka meie kodulehel: www.hansakivi.ee