Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502719

Tööpakkumise number

502719

Töö kirjeldus

Tallinna ja Põhja-Eesti kliendikontaktide aktiivne haldamine.
Labori- ja analüüsiseadmete, mõõteaparatuuri pakkumine vastavalt klientide vajadustele. Suhtlemine tarnijatega.
Töökoht: kontor Tallinnas, teeninduspiirkond Tallinnas ja Põhja-Eestis

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb kogemus keemia valdkonnas, kõrgem haridus tehnika või loodusteaduste alal. Soovitav eelnev töökogemus teadus- ja mõõtmisaparatuuriga.
Tehnikahuvi, hea arvuti tundmine
Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus vähemalt kõnes
Loov mõtlemine ja hea analüüsivõime
Vastutustunne
B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Mitmekülgset ja arendavat tööd väärilise tasuga
Meeldivat kaasaegset töökeskkonda
Võimalust tegeleda kaasaegse tehnoloogiaga, rahvusvahelist suhtlust
Heal tasemel töövahendeid ja -autot
Täienduskoolitusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. november 2017
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2017

G.W.Berg OÜ on edukas Eestis enam kui 20-aastase kogemusega teadusaparatuuri ja laboriseadmete maaletooja.
Oleme tunnustatud tootjate Mettler-Toledo, Panasonic Biomedical, Nikon, Ametek Brookfield, Retsch jt. volitatud esindaja Eestis.
Pakume klientidele oma ala kvaliteetsemaid tooteid tehnilise toe ja kasutajakoolitusega. Meie teenuste hulka kuulub ka seadmete kalibreerimine.