Müügijuht
Tööpakkumise number #831749

Müügijuht

9
Folger Art AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö sisuks on:

  • Ettevõtte toodangu müük ja tutvustamine nii Eesti kui välisturgudel;
  • Uute kontaktide ning koostööpartnerite leidmine ning pikaajaliste kliendisuhete hoidmine;
  • Hinnakalkulatsioonide koostamine ja pakkumiste esitamine, klientide igapäevane teenindamine;
  • Müügiplaanide koostamine, analüüs ja aruandlus;
  • Uute ideede ja müügistrateegiate väljatöötamine ning rakendamine.

Ootused kandidaadile

Ettevõte ootab oma meeskonda just Sind, kui omad eelnevat töökogemust müügi- ja projektijuhtimise alal, väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, oled aktiivne ja orienteeritud tulemustele. Oled see, keda ootame, kui armastad müügitööd, matemaatika ja geomeetria ei valmista sulle raskusi, oskad teha kalkulatsioone ja hinnapakkumisi, oled iseseisev,  leidlik, organiseerimisvõimeline ja kohusetundlik. Valdad heal tasemel eesti keelt ning suhtlustasandil soome, inglise ja vene keelt. Sul on olemas autojuhiluba. Kasuks tuleb eelnev töökogemus või kokkupuude erinevate toiduainetööstuse ettevõtetega või siis kirglik soov trüki- ja pakendivaldkonnas end teostada.

Ettevõte pakub omalt poolt põnevat ja eneseteostust võimaldavat tööd, sõbralikku ja toetavat meeskonda, stabiilset töösuhet ja motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#831749

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2023
Müügijuht Müügijuht

Folger Art AS on 1991. aastal loodud edukas Eesti ettevõte, kelle toodanguks on trükised ja pakendid. Ettevõte tegutseb põhiliselt Eesti, Soome ja Rootsi turgudel. Pakenditootmise osakaal on kiirelt kasvanud, ettevõtte seadmepark on täienenud uute kaasaegsete tootmisliinidega, oleme välja arendanud ja juurutanud ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 ja ISO 22000 nõuetele vastava integreeritud juhtimissüsteemi, mistõttu oleme valmis tootma nii trükiseid kui pakendeid ka kõige kõrgemate nõudmistega tellijatele.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 9
nädal tagasi
B2B MÜÜGIJUHT Kärcher OÜ
9
4 päeva jäänud
B2B MÜÜGIJUHT Kärcher OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
MÜÜGIJUHT LEMONA EESTI OÜ
1400 - 4800 €/kuus
1 päev jäänud
MÜÜGIJUHT LEMONA EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
MÜÜGIJUHT KARIA OÜ
MÜÜGIJUHT KARIA OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIESINDAJA (TALLINN) Elis Textile Service AS
5 päeva jäänud
MÜÜGIESINDAJA (TALLINN) Elis Textile Service AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi